Novakovič novakov

Autor: Martin Masaryk | 25.12.2005 o 13:50 | Karma článku: 2,36 | Prečítané:  973x

Na sklonku toho pamätného, psími výkalmi pošpineného, vlhkého leta, krátko po tom, čo starý Novák pod kolesami bledej Hondy poslednýkrát zamával životu, klesli z oblohy víly, prezlečené do chladivého šatu vločiek snehu a striasli navädlý spleen spánku z končekov svojich blonďavých hláv.

Novakovič novakov, syn oného Nováka, stál krátko predtým v tieni platanu objímaný smútkom a objímaný vdovou Vtáčkovou, ktorá - pri všetkej vdoveckej počestnosti - prežívala s času na čas chvejivé záchvaty orgazmu, vyvracajúc pri nich oči k bohu, ako soľné stĺpy úbohej rodiny istého biblického superhrdinu, čo zo Sodomy ušiel a o ženu prišiel.
Tak naša vdova Vtáčková, ovdovená toho času do slobody, drviac pod lakovanými, červenými lodičkami chitínové mravčie hlavy, obnažila v omamnom letnom vánku s poletujúcim pelom prsník mladému Novakovičovi novakov. Po chvíli, po ktorej precitla ako ruža s kameňa, zistila, že prsty mladého fičúra už dávno opustili jej hustú, bujnú hrivu umelo držaných vlasov a dirigujúc jej telom árie dotykov, blahosklonne nabrali vertikálny smer, až sa takto v smere zemskej tiaže náhle ocitli v šlahajúcom plameni rozkoše.
Ten sa, ako voda v priehrade, uzamknutá masívnou stenou zachovalých stehien, vyplavil ako ostrov rozčesnutý na dvoje viac sa ponášajúci na mulu s vyplazeným jazykom či hubu psa potretú majonézou, než na zázračný, životodarný púčik ľudského súcna.
Tak sa teda jej brána do existencie vzmáhala, trela a kypela ako príval na pláži v Costa Brava a hučala ako letmý emailový odkaz spod Niagarských vodopádov, vedúc svoju majiteľku k domnienke, že by mu ho mohla hádam okrúžkovať rúžom ako ornitológ nohu pelikána, len aby v hanbe nezostala.
Milá vdova Vtáčková nepatrila k ľudom čo majú od myšlienok k činom daľeko a hneď sa, odvážlivec jeden, umiestnila na kolená, drviac pod nimi chitínový pancier mravčích hláv, čo ledva podpätkom unikli a rozopínajúc zips popustila uzdu fantázií, akú o mužských pohlavných orgánoch majú iba ženy.
Nuž, ale malý Novakovič novakov nebol malý iba výškov, zdvihla sa teda vdova Vtáčková s úbohého rozpoloženia kolenačky v priamo hľaď a s ironickým štuchnutím pod rebrá oznámila milému synovy zosnulého toto:
-Ten je ale malý, čo?
Frustrovaný a ťažkou porobou zdrvený Novakovič novakov spravil letargické čelom vzad a zapínajúc si zips sa pobral preč. Cestou zo smútkom v očiach vyšklbol pár zúrivo fotosyntetizujúcich ľalií aby ich neskôr položil na chladný mramor hrobu svojho, ešte nedávno živého otca.Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Nemecký tím zachránil najmenej pravdepodobný darca. Diktátor

Nemecký hokejový tím zachránil líbyjský diktátor pred krachom.

PLUS

Civilizovaná divočina. Na severe Slovenska to záhadne funguje

Oravská Polhora pôsobí ako vymyslená.


Už ste čítali?